Pop Team Epic — okładka anime
AnimePlus · karta anime

Xiaolü He Xiaolan

小绿和小蓝

68% ocena AniList3 161 popularność2018 premiera
Lista jest prywatna i zapisywana tylko na tym urządzeniu. Otwórz moją listę

Xiaolü i Xiaolan, czyli Zielony i Niebieski, to bohaterowie o najbardziej przypadkowych imionach w historii: pierwszy spokojny i wyrozumiały, drugi wiecznie speszony i łatwy do wyprowadzenia z równowagi. Raz są sobie najbliżsi, raz skaczą sobie do gardeł, a każdy odcinek przenosi ich do zupełnie innej rzeczywistości — od zwyczajnej szkoły i biura po światy ze sztuczną inteligencją. Za każdym razem poznają się od nowa i nigdy nie wiadomo, czy scenka skończy się żartem, czy ciosem.

Cykl liczy siedemdziesiąt dwa odcinki po około osiem minut i był udostępniany w sieci od 2018 roku. Podstawą jest popularna manhua autorstwa artystki o pseudonimie Ocarina, a zamknięta budowa poszczególnych historii wprost z niej wynika. Gatunkowo trudno to zaszufladkować: obok komedii obyczajowej pojawiają się dramat i motywy fantastycznonaukowe, a relacja bohaterów należy do nurtu boys’ love. Propozycja dla widzów lubiących krótkie formy o zmiennym nastroju.

Motywy

Co znajdziesz w tym anime

Obsada

Postacie i głosy

  • Xiaolan — postać
    Główna postaćXiaolan
  • Xiaolü — postać
    Główna postaćXiaolü
Produkcja

Główni twórcy

  • Ocarina — twórca anime
    OcarinaOriginal Creator
  • Ajie — twórca anime
    AjieADR Director
Franczyza

Proponowana kolejność oglądania

Kolejność wyliczamy według relacji i dat premier. Specjale oraz OVA mogą być opcjonalne.

  1. 1Xiaolü He Xiaolan — okładka anime
    Xiaolü He XiaolanONA · 2018Aktualnie oglądasz
  2. 2Xiaolü He Xiaolan 2: Mowang Pian — okładka anime
    Xiaolü He Xiaolan 2: Mowang PianONABrak karty lokalnej
Uniwersum

Powiązane anime

Co obejrzeć po Xiaolü He Xiaolan

Podobne, ale…

Bez spoilerów

Twoja prywatna recenzja

Oceń elementy anime. Notatka zostaje wyłącznie w Twojej przeglądarce.

Przewijanie do góry